Geschiedenis

2020-2021

Voorzitter: Sammy Delanghe (Zeus WPI)
Vice Voorzitter: Laurens Van Den Meersschaut (Kajira)
Penningmeester: Ruben De Facq (Zeus WPI)
Event & IT: Jasper Devreker (Zeus WPI)

2019-2020

Voorzitter: Sammy Delanghe (Zeus WPI)
Vice Voorzitter: Julian De Vuyst (VVN)
Oude Zak: Achim Vandierendonck (CenEka)

Group pictures

2018-2019

Voorzitter: Wout Schellaert (Zeus WPI)
Vice Voorzitter: Achim Vandierendonck (CenEka)
Penningmeester: Louise Catthoor (CenEka)

Group pictures

2017-2018

Voorzitter: Matthias Ruythooren
Vice Voorzitter Tim Van Erum (CenEka)

Group pictures

2016-2017

Voorzitter: Feliciaan De Palmenaer (Zeus WPI)
Vice Voorzitter: Matthias Ruythooren
Webverantwoordelijke Jeroen De Clerck (Zeus WPI)

Group pictures

2015-2016

Voorzitter: Feliciaan De Palmenaer (Zeus WPI)
Vice Voorzitter: Pieter De Pauw (Klassieke Kring & Moeder Theepot)

2014-2015

Voorzitter: Lauren Aers (Verkeerd Geparkeerd)
Vice Voorzitter: Stephanie Bogaert
Vice Voorzitter: Feliciaan De Palmenaer (Zeus WPI)
Penningmeester: Pieter De Pauw (Klassieke Kring)

Group pictures

2013-2014

Voorzitter: Lauren Aers (Verkeerd Geparkeerd)
Vice Voorzitter: Kato Van Eekert (Verkeerd Geparkeerd & Moeder Theepot)

2012-2013

Voorzitter: Pieter De Baets (12urenloop, Zeus WPI & WiNA)
Vice Voorzitter: Michael D'hont (CenEka)
Penningmeester: Bert Debaecke (Minos Gent)

2011-2012

Voorzitter: Pieter De Baets (12urenloop, Zeus WPI & WiNA)
Vice Voorzitter: Michael D'hont (CenEka)

2010-2011

Voorzitter: Evy Bauwens (Urgent.fm)
Vice Voorzitter: Pieter De Baets (12urenloop, Zeus WPI & WiNA)
Webverantwoordelijke: Michael D'hont (CenEka)

2009-2010

Voorzitter: Evy Bauwens (Urgent.fm)
Vice Voorzitter: Nicolas Overloop (Zeus WPI & WiNA)
Webverantwoordelijke: Peter Vandendriessche (PRIME & Kajira)

2008-2009

Voorzitter: Tacco Van Geertruyen (Archeologische Werkgroep)
Vice Voorzitter: Evy Bauwens (Urgent.fm)
Webverantwoordelijke: Peter Vandendriessche (PRIME & Kajira)

2007-2008

Voorzitter: Tacco Van Geertruyen (Archeologische Werkgroep)
Vice Voorzitter: Samuel Standaert (Noord-Zuid Studenten)
Webverantwoordelijke: Nicolas Overloop (Zeus WPI & WiNA)

2006-2007

Voorzitter: Simon Vanhoucke
Vice Voorzitter: Tijs Hostyn (Comac)

2005-2006

Voorzitter: Bart Turrekens (Verkeerd Geparkeerd)
Voorzitter: Olivier Verhoogen (Zeus WPI)
Penningmeester: Wim De Smet (Zeus WPI)

2004-2005

Voorzitter: Pieter-Jan Van de Velde
Voorzitter: Olivier Verhoogen (Zeus WPI)
Penningmeester: Pieter De Smet

2003-2004

Voorzitter: Hans Yperman (Werkgroep Sterrekunde)
Vice Voorzitter: Eva Dumon (Verkeerd Geparkeerd)
Penningmeester: Thomas Meert (Lingforum)

2002-2003

Voorzitter: Wouter Deconinck
Vice Voorzitter: Emmanuel Wieme
Penningmeester: Hans Yperman (Werkgroep Sterrekunde)

2001-2002

Voorzitter: Wouter Deconinck
Vice Voorzitter: Emmanuel Wieme
Penningmeester: Hans Yperman (Werkgroep Sterrekunde)

2000-2001

Voorzitter: Filip Rooms
Vice Voorzitter: Onbekend
Penningmeester: Onbekend
Webverantwoordelijke: Onbekend

1999-2000

Voorzitter: Steven Dewinter (Zeus WPI)
Vice Voorzitter: Tom Spruyte (Verkeerd Geparkeerd)
Penningmeester: Michel Defloor (VVN)
Webverantwoordelijke: Ivo De Decker (Zeus WPI)

Werkgroepen Konvent

In 1999 werd het WVK opgericht uit het toenmalige Werkgroepen Konvent (WK). Dit konvent bestond sinds 1973 aan de UGent met als voorzitters:

1973-1974: SAEN Hugo
1974-1975: SAEN Hugo
1974-1975: DHOLLANDER Herman
1975-1976: DHOLLANDER Herman
1975-1976: GEERAERT Paul
1976-1977: DE BUSSCHERE Stef
1976-1977: DE CEUNINCK Rudy
1976-1977: LAVRYSEN Luc
1977-1978: VANSANT Eddie
1977-1978: NYS Jef
1977-1978: VAN BRAECKEL Dirk
1978-1979: GEERAERT Paul
1978-1979: LOWAGIE Ann
1979-1980: GEERAERT Paul
1979-1980: LOWAGIE Ann
1980-1981: DHONT Johan
1981-1982: POTIE Jean
1982-1983: POTIE Jean
1983-1984: FORMESYN Klaus
1984-1985: FORMESYN Klaus
1984-1985: VANDENBUSSCHE Yvan
1985-1986: VANDENBUSSCHE Yvan
1986-1987: HERRIER Jean-Louis
1987-1988: HERRIER Jean-Louis
1988-1989: SLIMBROUCK Luc
1989-1990: SLIMBROUCK Luc
1989-1990: GLABEKE Ludwig
1990-1991: DECONINCK Stefan
1991-1992: DECONINCK Stefan
1992-1993: WUYTS Peter
1993-1994: WUYTS Peter
1994-1995: GALON Stephan
1995-1996: DUPONT Guy
1996-1997: TORCK Mike
1997-1998: TORCK Mike
1998-1999: KNEUVELS David